Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir?

Dobrý den, potřebuji pomoc.
Asi máme vir v notebooku. Eset celý blbne. Pořad vyskakuje: aktualizace proti spywaru, když vše odsouhlasím s aktualizací tak mi to nahlásí ZÁVAŽNOU chybou. Když kliknu proč došlo této chybě, načte error. Nic nejde spustit a když se to podaří, okamžitě přestane odpovídat. Chtěl jsem počítač přenést do továrního nastavení, ale pak mi to napíše, že se to nepovedlo. (Windows 8) ... Prosím poraďte co s tím, popřípadě jak přeinstalovat notebook? :Ol
Děkuji :-)

odnést někomu znalejšímu
- ten nabootuje antivirové boot cd a proskenuje disk
- potom odpywarovat windows, třeba adwcleanerem
- zbytečný eset lze odinstalovat, když je k ničemu
vrátit notebook.

přeinstalovávat notebook kvůli kdejakému podezření na vir je lamerství, škoda vlastních dat.