Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční grafika.

Zdravím mám takovém problém kupoval jsem si novou grafiku a zdroj tu jsem namontoval do svého pc a pořád se mi vypínal a zapínal pc a nešel obraz.(Viz můj předchozí příspvěvek) Po servisu v obchodě mi řekli že jsem měl v hajzlu základní desku a dali mi novou, ale řekli mi že je tam stále problém že při zapínání pc musím asi 30 sekund čekat než se mi rozjede monitor a nikdo si si stím nevěděl rady prej zkoušeli vše . Ale ten hlavní problém že je doma po zapojení mi nejde grafika , svítí ale nejde ani větráček je možné že je to mím HDD ? protože oni tam měli svůj hdd,a šla jim. nebo že mám nainstalované ovladače staré grafiky?

Nové zjištění nakonec jsem ji teda zkusil rozjet počítač se rozjel ale grafika se pořád netočila , po chvíli instalaci driverů grafiky se už roztočila když jsem nato počítač restartoval zas se asi tak 5 minut netočila a sama začla a zachvíli zas přestala jinak teplota je 35 a v záteži až 64 stupňů .

Tak teď do vytěžuje procesor na 21% (předtím na 75%). Co se změnilo? A proč ti stále jede ten patcher.exe na 16% (a proč jede vůbec)? Stále to nemáš seřazeno podle sloupce CPU (zátěž). Proč něco "čistíš Esetem"? Já měl zato, že je to antivirák a ne uklízečka.

Možná, že kromě "zasekaného", to máš taky "rozkopané".