Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradna.net 4. pred zive?

Dnes som len tak namatkou hodil slovo poradna do googla a hned 4 odkaz bol na www.poradna.net. Zive so svojou poradnou bolo cca 3 miesta pozadu. To si pamatam casy ked ani 50ty odkaz nesmeroval na poradnu.
Vyzera to, ze ujo google ma poradnu radsej ako tu na zive alebo, ze sem chodi naozaj kopec ludi, ktori sem pridu priamo z googla.
Preto zaradujem na konci anketu...ako ste objavili poradnu?

Ten google je fakt zmrd. Vcera som od tohoto pc (v skole) odisiel a odvtedy pri nom nikto nesedel. Dnes som dal slovko poradna a na 4 mieste si troni zive a poradna.net v nedohladne. Pri zadani poradna pc mi ju ukazal na 95 mieste za vselijakymi wz.cz a podobnymi strankami.
Asi prestavam pomaly verit vysledkom vyhladavaca.

Protože máš pořád stejné nastavní jazyka. Google (kromě google.co.uk - kde je angličtina jako výchozí zároven) se řídí nastavneím JAZYKA nikoliv koncovku domény google :

search (česky)
search (německé výsledky)
search (francouzské)

ahoj, ale jo jednoho dne bude veřejný, a možná i free, ale momentálně to neni dodělané a prakticky nic tam nefunguje :-(, nemam čas a nestiham.. tuhle verzi klidně pošlu, ale jenom já s ní umím zacházet ;-), neb vím, co jsem ještě nenanprogramoval a proč to blbne (třeba ze nemuzu dát hledat "mama tata" ale musim "mama%tata" protoze to jsem taky nestihl udělat) a vzhledem ke zkouškovému to bude buhví kdy ..