Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s koupí nového PC

Ahoj, potřebuji poradit s koupí nového PC. Nejspíše prodám svůj notebook Lenovo G770 a Playstation 4 a plánuji si koupit herní PC za cca. 17 000Kč. Našel jsem si na Alze tohle, ale potřebuji slyšet jestli na hry/kancelářskou práci je to dobrý.
https://www.alza.cz/acer-aspire-tc-705-d3028720.ht m?catid=18848818
To že je to Acer neřeším, jde mi o to jestli to utahne to co potřebuji. Chci rozjet hry typu Fallout 4, GTA 5, CS:GO - všechno na nějaký slušný detaily.
Potřebuji ještě monitor tak do 3000 - 4000Kč a vůbec nevím jaký, tak kdyby jste někdo měl tip tak mi ho prosím napiště, ani nevím jakou velikost na hry/internet/filmy.
Předem moc díky za odpovědi! :)

V skládaní PC zkušeností nemám a v současném HW se moc nevyznám, ale již dost dlouho tady očumuji a sleduji různém návrhy PC od zdejších rádců typu M-Pola a i podle mě je ta sestava dost divoká. Samé podezřelé a levné značky typu Evolveo a ASRock, jedině ten procesor a disk je v pořádku. Počkej na M-Pola nebo si najdi jeho sestavy, něco si z toho vyber a určitě neuděláš chybu.