Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook do Lenova ???

Dobrý den.
V PC mám instalován outlook abych stále nemusel chodit do emailu a chtěl bych outlook i do mobilu - je to proím možné ?
Můžete mi poradit prosím ?
jde mi o to, abych si poštu přečetl jak na mobilu tak i poté třeba v PC v outlooku ...
Jsem starší ročník a jsem spíše uživatel výpočetní techniky než její ovladatel ..... :-)
Děkuji vám.
Jar.

Pro konkretni radu nestaci napsat, ze mas mobil, potreba uvest typ.

jinak rozlisuj poskytovatele emailu a program pro cteni a psani emailu.

poskytovatele emailu napriklad Seznam maji casto, vlastni program pro cteni a psani zprav do mobilu pro jejich email.

druhou moznosti je obecny emailovy program kde si nastavis protokol IMAP od tveho poskytovatele emailu a dosahnes toho co chces take.

ce tvem telefonu mas aplikaci email

tu otevres a pujdes do nastaveni uctu

melo by tam byt automaticke a rucni nastaveni, takze to muzes zkusit automaticky a pak jen zkontrolovat

rucne zadas do uzivatelskeho jmena svuj mail a potom heslo a potom te to vyzve k zadani IMAP a SMTP (POP3 ne, to neni pro telefon vhodne)

http://napoveda.centrum.cz/index.php?/Knowledgebas e/Article/View/12/1/

dokoncis a zacnou ti chodit emaily.

Chlapi moc všem dík - udělal jsem vše podle návodu a podle toho jak mě to jako blbce vedlo až na ten posladní krok kdy mi to nakonec řeklo že akci nelze dokončit že nelze navázat připojení k serveru čemuž nerozumím.....???? Připojení k wifi je ok.
tak ještě prosím o tuto radu co s tím ...
Děkuji