Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW pro stolní PC se spotřebou el. energie notebooku

Prosím Vás, normální notebook má spotřebu el. enerie něco málo přes 20W v idle.
Stolní počítač s monitorem mívá spotřebu v kolem 80-100W v idle + dalších cca 25W monitor.

Bavím se obyčejném počítači pro net, office, multimédiea, starší hry. Ne herní počítač...

Zajímá mě jestli se vyrábí i nějaký hardware pro stolní počítače s nízkou spotřebou energie ?

Děkuji

Neni to az taky problem existuju dnes uz intel CPU aj desktopove s 35W TDP (t.j. v idle par W) pripadne skylake aj menej mozno nesledujem to uz. Mam 35W ivybridge uz 3roky ci kolko, vsetko komplet pasivne chladene. Musis si aj potom ale dobre vybrat zdroj, ptz ucinnost pri malom odbere neni bohvieaka, ale zhruba je to fuk.
Alebo si kup baytrail notebook pasivny, to zere hovno a vydrzi aj 6-9h na baterku