Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD

dobry den mam problem s lcd monitorem na notebooku.notebook jde ale lcd se jednou za cas rozsviti.dekuji za odpovedi

Tím hůř,bohužel,takové závady se špatně lokalizují. Pravda je,že v servise vymění celý panel,případně kabeláž a ty se nedoplatíš. Jestli je ale ještě záruka,tak neváhej. Já to vidím na tu kabeláž z desky na LCD přes panty.U Acerů se postupně uvolňoval závíráním/otvíráním konektor na MB. Kabeláž je tam těsná jak malý gatě.