Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sporttester do 2000,- Kč

Ahoj.
Můžete mi doporučit sporttester s hrudním pásem do cca 2000,-, ideálně aby komunikoval i s aplikací Endomondo. Budu využívat při běhu.
Děkuji všem za rady :)

v prepočte okolo 2000 czk vychádza asi len Karrimor,ten zbytok,čo sa dá považovať za použitelné,nie len za nejakú hračku sú tak v cene okolo 99 eur a vyššie,čo už je o cca 1000,- viac ako chceš investovať/ak neberiem do úvahy no name výrobky v tescu a spol/,okolo 3000,- sa už dá vyberať aj z nejakých Breuer,Sigma,Polar a spol....