Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Základní deksa ASUS M2N DH nefunguje

Ahoj dnes ráno jsem chtěl zapnout počítač (Asus m2n dh,athlon 64 4000+,2gb ram,ati x1300 pro,psu 450W evolveo,250gb disk samsung sata) a po zapnutí mi počítač běžel ale nic se nezobrazovalo na monitoru.Zkoušel jsem jinou grafiku,vyndal jsem cpu ze socketu a pak zase vrátil,zapínal jsem to také s 1 ram modulem,a resetoval bios.Nic mi nepomáhá a počítač nefunguje stále.

Díky za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

tak skusis holu dosku na stole s cpu a 1ram, zapnut sroubovakom o pwr piny, a na pripojenej klavesnici skusit numlock. Ked nejde tak skusit iny zdroj na test. A aj inu ram a v roznych slotoch. Ked to nejde ani potom s inym zrojom ani inou ram tak je potom v riti bud doska alebo patica cpu apod