Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová grafika a problémy s tím

Dobrý den
Mám problém ohledně nové grafiky-takže mám Gigabyte GA-EP45-UD3LR,QuadCore Intel Core 2 Quad Q9550, 3400 MHz (8.5 x 400),zdroj Colermaster 550 bronz,8 gb ram(dvě nejsou v kittu-jedna je pomalejší 3*333/1*266),Win7 pro64bit,
no a nedávno jsem koupil Asus Nvidia gtx950 OC,a bohužel od té doby si to dělá neplechu-GK je nejspíše v pořádku-pustil jsem na ní v pohodě i The Division-ale!!než k tomu dojde tak se stává že-dodám že jsem přeinstaloval i win-najede obrazovka win ale ne již do plochy-v tu chvíli jede pc a monitor zčerná a ukončí s tím že není signál-a po restartu opět to samé a několikrát(dodám že do nouzového to jede normálně)než jsem přeinstaloval win tak právě ve hře při hraní ok ale jak vjedu do menu tak často zamrzne a reset ručně!!
Tak teď netuším čím to je-ovladače zkouším nové,pak 362.00(která jela asi zatím nejlépe!!
Myslím že je to spíše ovladači ale co když ne??jakej jinej-verzi??nechce se mi to zatím vracet(mám to 3 den)
Děkuji za jakoukoliv pomoc radu!!

nejen napadlo ale i to jsem provedl!!a stejné-ale teď dodám-zkusil jsem i vyndat ty dvě ram(mám 4*2 gb dvě v kittu a dvě solo)a nechal jsem jen ty v kittu a stejné-navíc pokud dám (nic jiného mi nezbylo taky)pouze nouzový režim(po restartu stále jak to nešlo přes to wokno)tak vše OK v nouzovým.A tak jsem tam Ram vrátil a...najelo to normálně?!I hra zatím:-)(podotýkám zatím)jela a najela-a to je divné?!(že by kontakt?je to možné?
(než jsem přeinstaloval tak v aida v testu stability to jelo normálně bez výpadku-ale také až po zapnutí virtualní ram což bylo divný-házelo mi to chybu že je paměť plná)

Jo to je fakt-ale někde musí být hranice:-)(teď vážně-zítra či pozítří sem napíšu kdyžtak nakoukněte-ale zatím žádná smrt-jo sekla se mi při přenastavování na max detaily hra ale jen shodil hru a jedu-což je normální (u nových her určitě)a nvidie)nemohu zase chtít moc od toho že:-))

Takže-po prvním dni:-)-to jak jsem vyndal ram a vrátil s tím že ram to nebyli-a pak to jelo jakoby zázrakem vše bez problémů-tak jsem dnes udělal ještě to že jsem vyndal GK s tím že očistím konakty i na ní-a světe div se-na těch kontaktech byly černé šmouhy z celé jedné strany!!vyčistil jsem je tedy isopropanolem a ofoukal a stále to jede ve všem co dělám(dodám furmark burt test vše OK)
Takže pokud to tak setrvá tak budu jedině rád a jen by to ale znamenalo že-víte jak je na nových kartách ten kryt kontaktů-tak šel špatně dolů a byla to spíše guma než tvrdej plast(tedy u mně)a myslím si že ten tam právěže nechal ty šmouhy-někde byli menší někde větší nebyli ale vidět hned,koho by to napadlo taky že to u nový karty hledat pod krytem-ale je vidět že něco tam bylo)..no zatím to jede ale protiže mám kartu v 14ti dení lhůtě tak jdu na reinstal a uvidíme jak to bude dále-pro jistotu)

Takže po týdnu cca.Vše v naprostém pořádku žádný pád či jiné problémy. Při sestavovaní si ty konektory očistěte.(jak jsem psal ty příznaky tak ještě jeden k tomu byl-při změně scén-např menu atd ve zvuku "jakoby" prasklo!

odstraněny zbytečné narážky a následující OT pokec. (touchwood)