Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reinstalacia WinDVD

Poradte, prosim, ako kompletne odstranit Windvd 8 zo systemu. Padla mi instalacia Windvd a uz sa to neda naistalovat (ani starsia verzia 6/7)- pri registracii zahlasi nejaku chybu a koniec. Uz som pomazal aj v registroch a nic. Preinstalovavat XP sa mi nechce a PowerDVD ma take sialene ovladanie, ze ma to k tomu raz donuti. Dik

pri registracii zahlasi nejaku chybu

jakou chybu to napise?
--

Uz som pomazal aj v registroch a nic

v current user a v local machine/software/nazev programu-vyrobce - ty klice smazat
umisteni na disku- slozku s instalaci smazat,jestlize ma neco v prg.files/Common Files hodit do kose a nemazat. kouknout do profilu jestli tam nema sve konfiguraky a smazat .
pak pouzit nejaky cistic registru - treba od MS RegClean procistit a restartovat
---
proc nepouzivas na dvd treba vlc video lan ? jednoduchy bezproblemovy