Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přehřívání Hardwaru?

Ahoj! :D Vím že před pár dny jsem se svěřil se svými neznalostmi ohledně procesorů ale vyskytl se u mě nový problém :D.
Jelikož začali horké dny, a já toho svýho macka trápím v stísněném prostoru, mám podezření že se přehřívá.
Každopádně ne procesor jak je zvykem ale pravděpodobně grafická karta. Při hraní érotických her ve full-screenu, mi po nějaké době odejde obraz a zvuk. (GTA V)

Chtěl jsem se zeptat, když se přehřeje grafická karta, vypne se jen ona nebo vypne nouzově celý počítač jako to je u procesoru? Taky mám podezření že by se mohla přehřát RAMka protože vypadne i zvuk :/ .

Nemyslím si že je to tou hrou protože se mi to začalo stávat až v tento přiteplený den kdy nezůstane žádné triko suché ani večer.

Děkuji.

P.S. Zvuk mám přes USB které vede na externí zvukovou kartu (AXAGO ADA-X5)

Taky bych se chtěl zeptat jestli je lepší volba RGB, VGA nebo HDMI díky moc!

Přikládám fotku svýho velkýho a tlustýho macka jen pro přehled.

RAM sa urcite neprehriva, moze byt problem s akymkolvek HW trebars aj nestability alebo aj prehrievanie chipsetu alebo cohokolvek na doske apod, ako prve si meraj teploty pri zatazi, alebo pocas hrania tej hry, napr. speedfan vie robit aj graf. Vsimas si teploty s nazvom core.
A skus otvorenu bednu ak to pomoze tak mas naprd prudenie vzduchu v bedni (a ked tam mas nejake vetrakove orgie tak cim viac vetrakov tym horsie)