Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou vybrat paměť RAM?

Zdravím,
chtěl bych si navýšit paměť RAM ze 2Gb na 4Gb. Díval jsem se různě po obchodech a zdá se, že tato bude vhodná. Moc se v tom nevyznám, tak se chci raději ujistit, je-li tomu tak. Děkuji.

Zák. Deska: ASUS P5GC-MX/1333

Mala by fungovat.
Teraz tam mas jaku presne? vypise to tusim napr. CPU-Z kdesi v zalozke SPD je aj modelove oznacenie.
Ona mozno aj ta corsair je obojstranna, ale ked to tam nenapisu tak to ani svaty nevie. Na webe corsair to tiez neni uvedene. U tej transcend to je uvedene.