Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - Zrní, skáče obraz

Zdravim, nedavno jsem tu zahledl thread ohledne skakani displeje, vicemene mam stejny problem. Telefon v klidu (zapnuta data, messenger, facebook a prohlizec) se chova asi jako kazdy jiny telefon. Bohuzel kdyz mu trochu zavarim, coz znamena ze pustim hru, a pripojim na nabijecku, tak zacne skakat obraz od dolni poloviny displeje, obraz poskakuje a lze videt zelene zbarvene pixely zvlaste v kontrastnim obrazku, nejvice na bilem pozadi. Cim vice mu zatapim, tim vice poskakuje displej az se na nem neda pracovat, musim povypinat vsechny aplikace a nechat ho nez se zklidni se zamknutou obrazovkou. Kdyz odpojim nabijecku jde znat mirne zlepseni ale stale poskakuje. Kdyz na nem pracuji pres den, po skakani ani znamky. Jedna se o telefon Cube1 S700 a tipoval bych to na nejaky vadny kondenzator na desce. Nebo to muze byt i jen spatne spojeni mezi deskou a displejem ten tzv. flexi kablik? Nerad bych telefon daval pryc, nebo do opravny. Je to muj jediny komunikacni prostredek. Zkusim jeste variantu zatopit mu bez delsiho kontaktu s nabijeckou. Budu rad za kazdou radu, nejradsi bych si precetl "vypni, zapni, a bude ok" ale to bohuzel nefunguje. :D Heeeeelp!

Tak ono tam byva i nejake miniaturni pasivni chlazeni a mohlo se to proste odlepit. Proste se mu to prehriva.

Nevim, jak dlouho ma tazatel telefon, ale tyhle Cube nebo v mym pripade Jiayu maj trvanlivost zhruba rok a pak se to zacne rozpadat, je to normalni. Me to taky prekvapilo, ale bylo mi kdysi receno od fanousku techlech cinskejch z myho pohledu smejdu, ze co bych jako chtel, ze rok je preci super vydrz.