Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BenQ GW2270H je to dobrý kup?

Jak už název napovídá tak mám na vás otázku ohledně tohoto monitoru: https://www.tsbohemia.cz/benq-gw2270h-21-5-9h-le6l a-tbe-_d230356.html
Našetřil jsem nějaký peníz a po té co jsem uviděl tenhle monitor tak mě hrozně láká si ho koupit, nyní používám nějaký philips s rozlišením 1440x900( asi něco z pravěku?). Tak si chci nechat poradit jestli to má cenu kupovat, prý je nejlepší nějaký IPS displey na hraní her jenže já si nejsem jistej jestli bych to vůbec využil vzhledem k tomu že hraji CS GO, LoLko a podobné kraviny. Jde prostě o to že ten monitor je za dobrou cenu a já nemám pravidelný příjem takže si nemůžu žádné úžasné monitory za 10k dovolit, chodím do školy a peníze co mám tak jsou z narozenin a nějakých brigád. Díky za odpovědi.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak když srovnáváš co máš v práci bylo by dobrý taky napsat přesný modely když něco tvrdíš a ne napsat mám hrušky, jablka a hrušky jsou lepší.IPS má všobecně akorát o něco lepší barvy a pozorovací úhly nic víc.Já VA BenQ GW2450HM koupil a max spokojenost s kvalitou obrazu (slivajici se tmave odstiny co píšeš se nekonaj) ,oproti IPS jsem žádnej rozdíl neviděl ani v těch barvách, akorát ty úhly z boku jsou znát jenomže to je stejně k ničemu.:-)

Ps:nahoře doporučuješ Dell IPS,někde nějaký recenze ohledně hraní her (těch 6 ms) a obrazu? Krom kancl využití jsem nic nenašel,v prodeji pár měsíců a navic opět sem tam mrtví pixely co se píše na Amazonu, se kterýma měl problemy i jinej typ opakovaně...

typ ti nereknu, taky nejaky BENQ shit (nikdy vice), prvni dni me desne sral, ani po hodine - dvou hrani s nastavenim jsem nebyl s obrazem spokojeny - ale uz jsem rezignoval. 0.0.0 - 7.7.7 jsou slite do cerne at to nastavujes jak chces. Jo a temer uprostred mam cerveny mrtvy pixel. Podle toho jak u nej sedis je ten obraz/odstin jiny (tezko popsat, je to jine nez u TN). Korunu tomu nasazuje ultradebilni senzorove/dotykove ovladani. 6ms u toho IPS je naprosto v pohode, uvedom si ze pri 60fps ma 1 snimek 16,6ms. DELL s IPS mam doma, AOC IPS v praci (sekundarni k tomu Benq shitu) - s obema spokojenost, o tridu lepsi.

No podle jednoho kusu soudit celou značku.:-) Ohledně těch IPS panelů a ms to jsem jenom naznačil, si stačí project recenze co jsou kde to zas taková sláva není při hraní (všechno LG panely).Viděl jsem podsvícení Eiza za 9000 a IPS glow pěknej hnus to samí i u pár monitorů LG,takže všechno asi taky pěkný shity.To tvoje o třídu lepší je max jenom tvůj osobní názor,protože já na VA panely nikde žádnou kritiku nevidím ani v ofic recenzích,; ani z vlastní zkušenosti s ním nemám žádnej problém,ani se značkou BenQ.;-)

lcd-monitory.heureka.cz

Ten za ty 4.3k vypadá naprosto úžasně, bohužel už je přes můj rozpočet :( Ještě se chci zeptat na váš názor k tomuto https://www.czc.cz/benq-gw2470h-fhd-led-monitor-24 /177976/produkt co tu dával kolega. Nevím jestli je to nějaký marketingový tah, ale sleva z 5200 na 3400 už je celkem slušná. Chci znát váš názor jestli má cenu do toho zainvestovat nebo si vzít ten co jsem postoval já.