Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starsi NTB na "hry" atd

Ahoj.
Muj posledni ntb byl Asus(presne nevim) ale mel HD 5470 a to na nejakou starsi hru stacilo.
Tak se chci zeptat co jako nahradu? Treba i o neco lepsi kdyz uz jsou ntbky asi napred :))
Bylo to na hry internet filmy atd.. a ty hry myslim starsi jako doom3 hl2 atd :)
Diky

To je moc :) ty starsi hry (jak jsem psal) zvladl i ten asus s hd5470...
Tak se zeptam takhle...koukal jsem na nejakej 840m 740m 940m atd...daji se sehnat kolem 11k...
Hry to zvladne ne? Starsi . Plus urcite HD display max...a hry tam tak max 3 hodky tydne...proste kdyby nahodou :)

Jo ja nejak tusil ze snad tyhle budou uz lepsi :) Jo u CPU si taky nejsem jistej na co mam koukat? Co jsem koukal jsem tam u tech levnejsich hlavne intel ale U verze...

Jinak jasne vim ze to pojede stejne ale myslel jsem to tak ze se notebooku nebude zbytecne pretezovat :)