Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS

Ahoj lidi,
po delší době mám znovu problém a to u pár her. Jedná se u velký propady PFS. Ze 70-80 mi na pár vteřin fps padnou i na 10 a to zhruba každých 20 vteřin. FPS dropy trvají tak 5-10 vteřin. Dělá to u her např. Guild Wars 2, GTA V, nebo Star Wars: Battlefront. Notebook jsem vyfoukal.

Notebook: www.alza.cz

Díky za každou radu a pomoc. ;-)

No a teploty cpu a gpu su pocas tych padov jake? skus speedfan a vsimat si teploty s nazvom core.
Robi to hned odzaciatku hrania alebo az ked sa to zahreje? Nebezi ti na pozadi nejaky antinecoprpogram, alebo ine kraviny z nejakeho pokuswin10 apod?