Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového notebooku

Ahoj, hledám notebook který zvládne i náročnější hry jako je GTA 5,CS:GO, cena by měla být do 10,000 Kč ale beru i do 15,000Kč.

Hledal jsem na internetu a našel jsem tyto notebooky myslíte ,že by ty hry zvládli ?

Odkazy:

asus-x751lb-ty013h
http://notebooky.heureka.cz/acer-extensa-2511-nx-e f7ec-005/specifikace/#section
Tenhle by byl nej: asus-f540lj-dm027t

Můžete sem dát i svůj návrh !

Osobně bych si něco takovýho nekoupil:-(
S tím zdrojem bych se to bál dát do zásuvky.
AMD na hry nebrat
Pokud vše máš (rozumím monitor, klávesnice, myš,...) a 15k na koupi,
koupil bych sestavu s i5 + GTX 950 + SSD disk (i když dneska v době vycházení nových GPU není vhodná doba na kupování GTX 950/960)

https://www.czc.cz/e0aqkrek7ki6k9033gp3dto1n8/sezn am

Tohle bude na hry úplně někde jinde než
2jádrový procesor Intel Core i3-4005U @ 1.70GHz / 4GB RAM / NVIDIA - GeForce 920M

Gfm ale jestli chceš tak sem klidně dej i ten za 20k ale potřebuji někoho kdo fakt vý co dělá a vyzná se v PC nechci dát 20k za počítač který nebude umět rozjet hry jako GTA V,CS:GO,atd. a myslím si ,že za 15k se dá také seskládat.