Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace hackintosh formatovaní USB a disku

Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu. Když si chci udělat Unibeastem instalační USB hackintosh tak si musím zformátovat USB na MAC OS X Extended. To potom ale neuvidí to USB až to strčím do PC s Windows. Když to potom přeformátuji na MS-DOS (FAT) tak systém Windows zase normálně uvidí plnou velikost USB? a jak je to z diskem ten se totiž při instalaci hackintoshe musí naformátovat na něco jiného než na FAT, takže kdybych chtěl potom instalovat windows tak musím ten oddíl zformátovat na NTFS? Předem děkuji za rady.

Ulá, coze to presne chces ? (ceho chces dosáhnou nebo proc tímto zpusobem)
Nerozumím, jsetli ty MAS MAC a chces na neho nainstalovat Windows ? Nebo pod Windows udelat instalacní médium ?
Tip ~ Zda-li mas jiz obraz .dmg pod Win muzes pouzít treba TransMac (které ti naformátuj USB OSX)
(tusím ze by to zvladl i Win32Diskimager, ale nechávám radeji na overení).

• Tak ho naformátuj primo ve správe disku pod OSX, po formatu (zvol JURNALING)by mel byt viditelny a pripraveny k instalaci (vse stále pod OSX)
(nezpomen pri instalaci oznacit i BOOTLoader..
• Az se ti vse nainstaluje na to USB, restartuj PC a dej BOOT z USB, zdali jsi (3 jednoduché kroky), udelal správne, spustí se BOOtloader OSX.
• Windows s tím OSX (Hackintosh) nemá nic spolecného.

Jeste jednou, ten USB naformátuj primo ve správe disku OSX.

kluc si tym neznicis.
aj ked som si zazil svoje s openelec a jeho usb instalackou na dvoch klucoch....

bez na www.hackintosh.zone tam mas download MacOS a aj postupy vytvorenia install media cez win32imager.
robil som to niekolko krat a vzdy siel kluc potom nazad normalne formatnut na fat32 alebo ntfs.

Inac....ked je toto pre teba neriesitelny problem tak som zvedavy ako budes riesit pripadne ptoblemy s MacOS samotnym, chybajuce kexty a podobne haluze.
Zalezi od toho co mas za HW, je dolezite, aby si mal podporu. Virtualka to este stazuje. Rozhodne menej problemov je pri pouzivani virtual windowsu v MacOS ako opacne.