Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor výměna-Ntb

Dobrý den, chtěl bych se zeptat ,když mám v ntb procesor i3 m 380 2,53Ghz a potřeboval bych upgrade aspoň na i5 jaký byste doporučily? Jinak ntb je Hp ProBook 4520s. A jinak bych potřeboval i grafickou kartu vyměnit stávající teďkom mám AMD Radeon HD 6300 series. Děkuji za poradění.

• Na UPgrade CPU u tvého NTB, budes muset navstívit HP support na zobrazení podporojících.
• Na základe, na tvuj socket G1/rPGA 988 (nebo 989, ted presne nevím, by melo jít i i5/i7, ale musís stejne potvrdit kompatibilotu.

Voila, zde jsem ti nasal CPUs na tvuj SOC Socket%20G1%20(rPGA988A).html

• Nic, co by s tím mela delat. Jestli jeho instrukce podpotuje BIOS tak tam není vylozene naky problém.
Dijvej príklad : Tvá zakladní desk byla v NTB a A4 ze 300&, no a o tridu vis se nabízí NTB s A8 za 500&, kdyz se podívás do detailu NTB, mají stejnou základní desku :-)
• Co tím chic ríct je, ze ta zakladní deska je na to delaná, ta samá deska, jiné CPU, jestli mi rozumís :-)