Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube-Video Error

Dobrý deň mám problém s youtube, od včera mi začalo na mozillafirefox vyskakovať pri zapnutí videa na youtube Vyskytla sa chyba skúste to znova neskôr /identifikátor prehrávania XsJ1kSp a Ďalej vid screenshot, tak som odinštaloval mozillu a nainštaloval operu a robí mi to tiež, jedine na google chrome mi to nerobí, ale ten ja nepoužívam čo mám robiť ? pomoc.

Screenshot: bkw591

Taky si můžeš speciálně pro YouTube nainstalovat rozšíření Firefoxu YouTube Flash Video Player. Firefox se normálně snaží na YouTube přehrávat videa pomocí HTML5, ale některé počítače to nezvládají, takže se to řeší tímhle rozšířením, pomocí kterého si přepneš video na flashplayer. Nemusí to být tvůj případ - když ti to nejede ani v dalších prohlížečích.

Taky doporučuji smazat cookies a mezipaměť (Ctrl+Shift+A - časové období: Vše).

Pokud nic nezabere, můžeš zkusit obnovu Firefoxu (podrž Shift při spouštění Firefoxu - dál uvidíš). Vytvoří se ti nový profil, který jsi prostou odinstalací Firefoxu nezměnil.