Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si správně "optimalizovat" myš?

Čau, mám problém.
Mám bezdrátovou myš už asi rok a půl a do dneška fungovala jako po másle.
Ale dneska přestala na některých místech na podložce fungovat, zkusil jsem ji jenom na stole a fungovaloto v pohodě, po 5 minutách zase nereagovala ale občas se kurzor sekavě pohnul.
Baterkou to není.
Podložkou asi taky ne, když to dělá na knihách, papírech, stolech, zkoušel jsem i jiné podložky, dokonce jsem i zkusil jinou myš a ta fungovala (taky bezdrátová)

Někde jsem slyšel že se dá v nastavení někde spustit test na kalibraci myší, je to pravda? popřípadě kde?

Díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Někde jsem slyšel že se dá v nastavení někde spustit test na kalibraci myší, je to pravda? popřípadě kde?

Když tajíš i přesný typ myši a zda jsi k němu instaloval nějaký obslužný SW a kam,tak tu asi nikdo nevyvěští,jak a kde se ten test spouští.Ale třeba jsi jen blbě slyšel a pro tuto myš žádný není.:-)