Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačiareň HP vypisuje minutý papier

Zdravým mám staršiu tlačiareň hp(doteraz poslúchala).Tlačil som nejaké dokumenty a došiel mi papier vložil som nový ale tlačiareň stále vypisuje minutý papier v tlačiarni.Skúsil som už všetko možné,možno niekto má s týmto skúsenosť.HPdeskjet3650.
Změna předmětu, původně: Tlačiareň HP
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Áno, prekladač to preloží trošku zvláštne... Dovtípiť sa, čo v tom zvláštnom preklade po Tebe asi chcú, je zrejme nad Tvoje sily a preto budeš čakať, kým Ti to niekto
nepreloží do zrozumiteľnej reči...

Ako vážne nechápeš významu Press = stlačiť, Hold =´podržať, Button=tlačítko atď... :?: