Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefungují písmena při přihlášení

Dobrý den,
stal se mi dnes u notebooku problém, že mi při přihlášení uživatele nejdou psát písmena, abych zadal heslo... Klávesy jako enter nebo esc jdou. Také funguje napsat třeba ctrl+b - zobrazí se tečka jako vložený znak hesla, přitom samotné b nejde a nereaguje. Nevíte, čím by to mohlo být? Děkuji.

Bohužel mi stále nejdou písmena při přihlášení :/ Musím notebook zapínat s mačkáním f8, pak písmena jdou, normálně ne. Po přihlášení už jdou normálně. Vrátil jsem notebook i do továrního nastavení, ale písmena při přihlášení jdou stále pouze s f8, což asi není pro notebook moc dobré. Nevíte někdo, co tedy s tím?