Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virtuální disk

Dobrý den,
měla jsem počítač společně se synem, teď jsem na něj sama. Syn nainstaloval virtuální disk na kterém je jeden film. Před rokem jsem si pomocí shrinku dekódovala a nerem vypálila filmy. Všechny šly v pořádku pustit. Teď po roce si nepustím žádný-všechny přehrávače (mediaplayer, bs player, interactual) mi přehrávají tvrdošíjně pouze zmíněný virtuální disk H. Nevím si rady, jsem začátečník. Poradí mi někdo tak abych to pochopila? Dík.

prehodim to sem ujizdime moc do prava ;-)

mysleli jsme také že je to vypalovačkou, měla jsem lite-on, koupila jsem novou optiarc a nečte taky

takze ja to shrnu:
vymena vypalovacky byla
dvd na jinem pocitaci jede
jednotka na tomto pocitaci se jevi jako : 1mrtva 2 problemova 3 problemova pouze u dvd.
----
co na zbyva
aspi instalace
pokusit se vydolovat data nizkourovnovym udelatkem (iso buster)
dale uz jen hw problem - ksanda ,MB
---
co nevime:
necte nic ?
nelze otevrit jakykoliv disk ?
ve spravci zarizeni neni u ni zluty otaznik?

-koupila jsem novou vypalovačku
-odinstalovala virtual disk
-přeinstalovala vypalovačku
napadá mě jediné: ta dvd jsou alergická na můj počítač, přehrává je jiný počítač a dokonce jsme je zkusili i v dvd přehrávači tam taky fungujou, zahodím je ale je mi to líto, je jich 60

hmm :-/
leda ty data vydolovat s tim ze je dostanete na disk a potom znova vypalit:
stahnout iso buster (bohuzel je placeny-ale funkcni)
dl.php
nainstalovat
spustit
nastavit cestinu
vlozit to dvd
a vyextrahovat na disk
viz zde:
[http://img501.imageshack.us/img501/39/isobustergf8. th.jpg]

a dal uz me nic nenapada

tak mi to nedalo stáhla jsem isobuster a po extrakci šlo dvd pustit ale bez zvuku.Zkusila jsem tedy hledání chyb,varoval že to bude číst dlouho a taky že jo, četl to velmi dlouho. Chyby mám uložené a isobuster slibuje že když ho zakoupím tak je i opraví.Je to pravda?

u instalace aspi ovladačů se za název batky musí připojit parametr pro jaké windows to je:

C:\adresář_s_instalačkou_aspi\install.bat xp32

je lepší to spáchat pod nějakým správcem souborů (total, salám), co má dole i příkazový řádek.
aspi ovladače jsou potřeba jen ke grabování cd/dvd, ne k přehrávání.

Já jsem to myslela takhle: na počátku důchodu jsem si pořídila počítač o jehož správu se staral můj syn. Teď je synek bůhvíkde a já bydlím v rekreační vesničce 20 km od Prahy a s počítačem mám problémy. Potřebovala bych přeinstalovat úplně všechno a auta nemaje a na notes taky nemaje nezbývá mi než sehnat někoho kdo by to přijel udělat. Nabízím ubytování u řeky, lesa, tenisových kurtů a několika příjemných hospůdek a samozřejmě rozumnou částku za přeinstalaci na které bych se ráda podílela pod vedením někoho zkušeného.