Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Lenovo nenaskočí

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Bratr má pc Lenovo E530, a po nějaké kontrole antiviru či co (nebyl jsem u toho, a jen mi to říkal), se mu restartoval pc a od té doby nechce najet systém. Já zkoušel přeinstalovat windows, ale ani to nepomohlo. Vůbec mě to nikam nepustí. Na fotografiích je vidět, kam se jedině dostanu. Pokud nic nepotvrdím, tak mi to startuje pořád dokola a úplně stejně. pokud tam dám cd s Windows, tak mi naběhne, jestli ho chci nainstalovat, pokud to potvrdím, tak se mi ukáže, že už tam je. Bohužel já Lenovo neznám a nikdy jsem ho neměl (nemám rád tu značku) tak si nevím rady. :-(

Předem děkuji za pomoc

Tazatel nemá zájem o vyřešení problému, nemá cenu prodlužovat agónii. (Prasak)

Já jen poprosil o radu. Jenže ta se pořádně nedostavila. Do biosu se dostanu i bez toho prvního komentu. Jenže vidím, že jsem udělal blbost, a poradit tu nikdo neumí. Škoda, že jsem jen blbej strojník a na našich stránkách jsem schopen poradit borcovi jak rozebrat bagr do šroubku. Tak jsem si představoval nějak podobně i odpovědi tady. Jenže jsou tady mistři, co si myslí, že jsou někdo, ale neporadí nic kloudného. Tak děkuji, a už to berte jako vyřízenou věc. Chtěl jsem si ušetřit pár stovek, možná nějakou tisícovku, jelikož bratr je postižený, ale raději mu to dám k odborníkům a ne radícím bafuňářům, co si myslí, že jsou někdo.

Děkuji, a berte to jako vyřízenou věc