Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno aktualizace nejde

Prosím o radu týkající se aktualizace. Mám win7 a jsem admin. Nelze mi změnit ikonu - nikdy nevyhledávat aktualizace. Ikona je zašedlá a nelze ji tedy změnit. Aktualizace mi tedy nefunfují.
Dostanu se tam přes Windows Update-změnit nastavení. Děkuji za podrobnou radu, jak vše zprovoznit.

Děkuji za odpověď. Již vše funguje, jak má. Úpravu jsem dělal v registrech -
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Win dows\WindowsUpdate\AU, kde stačilo změnit typ hodnoty registru: Reg_DWORD z 1 na 0. Zašedlá nefunkční ikona se tím zprovoznila.