Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako na tvorbu avatarov?

Caves,

potrebujem najst sposob/program na upravu fotiek na avatar pozadovanych rozmerov v pixeloch (napr do qip) pri zachovani maximalnej kvality obrazku.

Co by ste vedeli doporucit? 8-)

Mám ve skladu tohle
Profile Picture Genius 1.0 – freeware
Tento malý software slouží k tvorbě vašeho portrétu do freemailů a dalších internetových služeb. Jistě jste si již všimli, že u některých e-mailů či osobních profilů některých služeb je k dispozici i malá fotografie jeho majitele. Pro každou službu je většinou nutné vytvořit novou – používají totiž různé rozměry. Pokud i vás neustále otravuje vytvářet nové a nové, vyzkoušejte Profile Picture Genius. Díky němu vezmete vaši fotografii a proženete ji programem. Na výstupu můžete očekávat fotografie portrétu pro MySpace, MSN,Skype, Flickr, YouTube, Blogger, phpBB Forum, vBulletin Forum, IPB Forum atd. Jako vstupní formát můžete vybrat na 40 souborů – JPEG, BMP, TIFF, PCX, PNG, TGA, PBM, PGM, PPM, GIF, VDA, ICB, VST, PIX, WMF, FAX, PSD, PDD, PSP, CUT a další. Výstupní soubor může být uložen v JPEG, GIF, PNG, nebo BMP formátu.

profile-picture-genius