Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Benchmark

Je normální, že ten SSD disk má někdy 90 % někdy 100 % někdy 107 % někdy 113 % je to normální ? Prostě na každým benchi je jiný výsledek jenom u disku.....

tady jsou ty hodnoty hodně odlišné, u grafiky mám někdy 61,9 % a někdy 62 %

No, to je teda podstatný rozdíl.

Ten test (pokud vím) bere okamžité hodnoty na jednotlivých komponentách, ale nezohledňuje další spuštěné programy či procesy v počítači. Tak se například stane, že u jednoho benchmarku je hodnota 96% a u dalšího (kde se náhodou zrovna spustí indexace) je to 107% nebo naopak.