Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váš počítač nebo zařízení je třeba opravit. Obsahuje chyby.

Dobrý den, potřeboval bych radu, jak naložit s hlášením po spuštění notebooku "Váš počítač nebo zařízení je třeba opravit. Obsahuje chyby."

Notebook se mi z ničeho nic zasekl, vyběhla modrá smrt, vypl jsem ho a od teď vždy po zapnutí naběhne tohle hlášení, nic nelze dělat a po chvíli se notebook vypne.

Díky za každou radu!

Tak trebars je nieco vadne. Alebo to staci obnovit na vyrobny stav, spravnou klavesou po zapnuti.
Data mas mat zalohovane. Ked nemas tak nabootuj live linux a zalohuj.
V nejakych tajnych windows moze byt shift-F8 aj nejaka ponuka na obnovenie z bodu obnovenia apod., bez straty dat.