Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s rozebráním netbooku

Zdravím,
mám jeden starý netbook Toshiba NB100 10Y. Funguje normálně, ale když jsem se koukal na teploty tak mi to ukatuje MB a CPU zhruba 83°C po 10 minutách na internetu. Pravděpodobně je to tím, že je zasranej (nikdy jsem ho nečistil ale děda ho čistil cca 3 roky zpátky.
Abych se k tomu dostal ... nejde mi oddělat jeden konektor, který jde oddělat podle návodu na YT. Nevíte jak bych ho mohl odendat? zkoušel jsem to i silou ale nepomohlo to.

A kde ti co ukazuje 83° ? Speedfan a v nom teplota "core" je kolko?
Nemas ten Win nahodou zavireny a vir furt vytazuje CPU a GPU? Skus si CPU-Z a GPU-Z apod. ci to tam neukazuje niekde vytazenie (vytazenie CPU je aj v ctrl-alt-del spravca procesov)

Pouzi speedfan a ne taketo nezmysly co tahaju info niekde z prdele co moze byt teplota spred tyzdna.

Ked mas vytazene CPU alebo/a GPU, tak si pozri v spravci proceosv ze co ho vytazuje, alebo to rovno odvir alebo obnov z recovery na vyrobny stav. Ked nic nerobis tak ma byt vytazenie 0%, aj na atome.

Přečetl jste si po sobě ten dotaz? Vždyť tam není ani slovo o tom, že chcete vyndat disk. Já odpovídal na otázku, kterou jste položil - tedy jak to vyčistit.
Když teda hodláte i za cenu zničení rozebírat ten stroj komplet, najděte si k tomu patřičné video na Youtube, je jich tam hned několik. Když to nepochopíte z jednoho, zkuste jiné.

chci přes něj udělat tu reinstalaci windows a potřebuji mechaniku, kamarád mi půjčí instal. dvd a naindtaluju to z něj. Když jsem si chtěl zkusit stahnout systém z microsoft stranek tak mi to napsalo, že je to produktkey pro software predinstalovany vyrobcem. nwm co to znamená

Asi to radsej niekam odnes alebo nic nepreinstalovavaj ale odinstaluj z toho Windows vsetky nezmysly a prescanuj to s MBAM a adwcleaner v nudzovom rezime (F8 po starte). A potom na to uz nesahaj.

P.S. A pochop ze ked tam mas kradnute Win tak logicky to nepojde stiahnut od microsoftu.
(alebo bohvie odkial mas to OEM cislo)