Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitni poskytovatel Internetu

Zdravim, chtel bych se zeptat, ktery poskytovatel Internetu je nejspolehlivejsi a ktereho by jste mi doporucili. Jsem momentalne u Starnetu a jsem extremne nespokojen. Internet denno denne vypadava, jakmile zacne vice prset, tak je garantovano, ze urcite net nepujde. Nestalost odezvy je na dennim poradku (neustale kolisani 20 ms - stovky ms). Chtel bych doporucit nejakeho spolehliveho poskytovatele, se kterym mate zkusenosti - bezproblemove bezvypadkove pripojeni, stala hodnota odezvy. Ne, ze sednu k Internetu a budu mit neustaly strach zapnout nejakou online hru, protoze to opet nepujde. Diky...

Patrik, Taborsko, jizni Cechy

Kazdopadne tohle vyjde uplne nastejnou, a nemusim se chodit ptat sousedu, a navic mam vse pohromade. Navic mi odepisou lidi, ktery by tomu mohli rozumet, ne jako muj 70ti letej soused, kterej kdysi davno tvrdil, ze ma rychlej Internet protoze ma stahlej film uz za 3 a pul hodiny. Od nej se toho asi moc nedozvim. Kazdopadne, cenim si tve "velmi uzitecne" rady.

Ty jeden šmoulo, takový mám opravdu rád. Pokud máš problém, tak ho máš nahlásit na příslušná místa, pokud chceš jen někomu udělat špatnou reklamu, tak ok, ale nemám rád lidi, co jenom frfňaj a skutek utek. Pokud máš problém, tak na STARNET zavolej, vysvětli situaci a ať ten problém odstraní. Pokud se tak nestane, žádej kompenzaci případně v krajním případě výpověď.
Co ale vím většinou bývá problém u zákazníků providera, protože většinou mají něco s PC, ať už to je vir, špatný ovladač nebo ten nejhorší antivir co spatřil světlo světa a to AVAST.

Nechápu,co se Ti zdá špatného na radě obejít sousedy,jestli někdo v okolí má něco lepšího a spolehlivějšího.My tady asi všechny vesnice na Táborsku neznáme a ani tam nepojedeme měřit sílu signálu a počet výpadků.Já jsem sice taky u Starnetu a jsem spokojený.Ovšem to bude asi tím,že mám v baráku optiku 100Mbps.:-)Mohl bych sice mít i 256Mbps,ale k čemu.Ale chápu Tě,taky jsem kdysi s wifi začínal.Když s providerem není řeč a budeš mít zjištěnou možnou náhradu,zkus se jich zeptat,jakou mají výpovědní dobu a kam máš doručit výpověď.Třeba se budou snažit polepšit a přijdou to přeměřit a seštelovat,abys jim neutekl.Ale taky možná ne,jestli je furt s něčím otravuješ.

Dobrý večer,

zaregistrujte se a pošlete mi do soukromé zprávy nějaký kontakt.
Ideálně jméno, příjmení, telefon a adresu. Popřípadě klientkou IP s telefonem.

Kolegové z technické podpory se Vám následně ozvou.

Děkuji

S pozdravem

Tomáš Hájek
Optické sítě
STARNET, s.r.o.

člověk, který má problém s připojením v konkrétním místě a poptává proto na netu poskytovatele z celé republiky, je u mě retard.
nevěřím, že byl schopen uzavřít smlouvu na svoje jméno, spíš tam bude rodič nebo opatrovník.

po nekolika komunikacich uz me ignoruji a neodpovidaji na e-maily.

je to jasné i providerovi.

Zadavatel trpi nejspis "World of tanks syndromem", kdy - naprosto typicky priklad - hraje tanky na svem notebooku ktery s odrenyma usima splnuje pozadavky, ma 5400ot. disk, system zapraskany ruznymi rado-by-antiviry a pod. A pripojeny do domaci site pres wifi na sidlisti kde neni nezaruseny jediny kanal. Ale za lagy muze vzdy poskytovatel, jedno ktery a kde. Me je celkem lito lidi co tohle pak musi resit, naposled podobny pacient brecel nekde jinde ze mu jde net dle speedtestu jen 15Mb a to se tanky nedaj proste hrat... :-/

Nejsem z okresu,čili jsem retard a už mlčím.:-)
Ovšem nevím,kolik rádců jen z Táborska,kteří navíc znají řešení,tady najdeš.Pak tu za pár dní budeš psát,že marně čekáš na odpověď.S rychlikem91 jsi se už domluvil,když nabízí pomoc?
Takže hodně štěstí a sbohem.