Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Dobrý den ,

Mám problém s grafickou kartou . Začalo to tím , že se mi na monitoru začaly objevovat špatné textury (čáry atd ) . Reinstaloval jsem windows a po aktualizací ovladačů mam po restartování pouze černou obrazovku . Co mám prosím dělat ?
V záložním režimu mi to jede normálně a taky , když mám pouze základni ovladače od windowsu .
Moc děkuji za reakce .

Sestava :
Grafická karta MSI R7850-1GD5/OC
Základní deska ASUS M5A97 R2.0
Ventilátor ARCTIC FAN 12 PRO PWM
Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR3 1333MHz CL9
Pevný disk Western Digital Caviar Blue 500GB 16MB cache
Počítačový zdroj Seasonic SS-400ET-F3
Chladič na procesor XIGMATEK Loki SD963 Heatpipe
AMD Phenom II X4 965 Black Edition

4 let stará .

Ak mas nahodou pripojene aj nieco ine do grafiky tak vsetko ostatne odpoj nechaj len 1 monitor a restart.
Ked to nepomoze tak bud si nainstalil blbe ovladace (snad to nerobis cez windows alebo cez nejakych geniusov, ale rucne spravny z webu vyrobcov vsetky potrebne k zakl.doske a grafike), alebo je vadna grafika alebo nezapojene nejake dodatocne napajanie alebo co.