Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po restartu PC nenačita obraz

Zdravím, před pár hodinami jsem byl na PC jako skoro každý den, vše bylo bez problémů, žádné náznaky poškození, zasekávání se, atd. Potřeboval jsem restartovat pc, to proběhlo v pořádku, ale po asi 5 restartu jsem potřeboval ještě jednou, bohužel místo restartu se pc vypl, když ho chci znovu zapnout, nereaguje nic, když zapnu pc, rozjedou se jenom ventilátory ale obraz ne, ani se nerozsviti myš, nic, zkoušel jsem měnit ram, vytáhnout a vrátit GPU, vytáhnout HDD, čekal jsem 1-2 hodiny aby vychladl, skoro vše, bez odezvy, prosím nevi někdo kde je chyba ? Děkuji, pc jsem kupoval před půl rokem, ani jednou nebyla chyba, pouze grafika a ram je starší pár let.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Vypni to z 230V na par minut a skus popri tom aj clear CMOS.
Vseobecne nieco je asi vadne. Hlada sa to napr. tak ze si vsimas ci reaguje numlock, a poodpaja sa od dosky uplne vsetko necha sa tam len doska a cpu a zdroj a jedna RAM, skusi sa aj iny zdroj, a kuka sa na dosku ci nie su v riti kondiky apod. P.S. zapnes to spojenim PWR pinov kedze aj draty od kejsu mas odpojene.

Klavesnice nafunguje (numlock), ani myš ale mikrofon který je zapojený v USB svítí to znamená že napájení jde (do mikrofonu), zkusím ještě jiný zdroj, je velká šance že to může být zdroj ? Jinak deska svítí normálně má takové červené podsvícení + přestala ale svítít dioda HDD, při zapnutí jen blikne. Chladiče atd. Při zapnutí běhají jak mají, i když ještě byl pc v pořádku tak jeli pořád stejně může to být GPU ? CMOS, co se stane při restartu, snad není šance že se ztratí data v HDD.