Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekaní myši při hraní her

Dobrý den.
Dneska, když jsem si zapl hru csgo tak se mi myš začala "sekat" prostě jednou za 5 sekund nereaguje na pohyb.
Dříve myš fungovala bez problému, je bezdrátová Logitech, asi 10 měsíců stará. stála kolem 700 kč, odkaz Vám na ni bohužel nemůžu dát protože se už neprodává.

Zkoušel jsem novou podložku i bez ní.
Zkoušel jsem vyměnit baterku, i drahou baterku.
Zkoušel jsem ji "vyčistit", odstranit prach.
Zkoušel jsem dát usb do jiného portu.
Zkoušel jsem dát skříň blíž k myši.

Nepomohla ani přeinstalace csgo, ani windows.
Ovladače jsem aktualizoval, jak zákl. desky, tak myši ale pořád ten stejný problém.

Četl jsem, že by to mohlo být i rušením wifi ale nevím.
Seká se jenom, když hraju csgo a dřív to nedělalo, navíc to nemůže rušit nějaký program protože to dělá i po reinstalaci Win.

Předem děkuji za Váš čas a rady :)

No tak si pozri ze jake wifi vysielace mas v okoli, mobily, zapnute mikrovlnky, somariny, pripadne skus dat dalej nejake svoje vysielace ak nejake mas.
Neviem zhlavy ci si to voli kanal automaticky po pripojeni, tak to pripadne vyber ten USB cudlik a o 10sekund znova zastrc, ked sa to nezlepsi tak pouzivaj dratove mysi, alebo sa prestahuj kamsi na samotu do lesa.

A co vsetko este v tom PC je pripojene? Nejake USB vysielace alebo nieco dalsie? Vsetko nepotrebne poodpajaj.
Po reinstalaci Win si instaloval co konkretne? Strkal si tam nejake USB sticky?
Sousede sice nic neinstalovali, ale staci ze vypnes router/elektriku a po znovuzapnuti si to moze zvolit iny vysielaci kanal. Skus dat to PC o meter dalej od susedovej steny apod.

Mám tam jenom monitor, myš, klávesnici, sluchátka., ten lan kabel, kabel od zdroje a to je všechno.
PC skříň mám u stěny směrem ven. U okna
Sousedi to myslím rušit nemmůžou, bydlím v přízemí. a u zdí jsou další místnosti, které patří mě - obývák a ložnice

Zkoušel jsem všechny usb porty.
Dokonce jsem zkoušel jenom myš ale pořád stejný problém.
Windows nejsou špatně nainstalované.
Dělalo to i před reinstalací a všechno bylo v pohodě i ovladače.
Antivirem jsem to projel a taky ok.

Jak říkám zkoušel jsem už všechno a pořád nic.

To ze si to projel nejakym placeboantivirom este neznamena ze tam nie su viry alebo keyloggery apod.
Co si s tymi Windows robil od instalacie? urob to znova uplne nacisto a davaj pozor nech tam das len spravne ovladace z webu vyrobcu dosky a grafiky, nestrkaj tam ziadne USB sticky, urob Windows update kompletne rucne to odstartuj a dokolecka restart az kym nic nenajde, nainstaluj hru, a skus to hrat.
K mysi najprv neinstaluj ziadne ovladace.

Pisal si ze dratova mys funguje, ked pouzivaju stejny ovladac (skontroluj si to vidiet to v spravci zariadeni v podrobnostiach) tak potom je chyba v mysi alebo tom vysielaci alebo v napajani USB portov alebo ruseni. Rusit to moze cokolvek co vysiela na stejnom pasme, takych veci je velmi vela.

Zdar, sorry že jsem přišel až tak pozdě.
Ale k věci, sousedi pouštěli nahlas hudbu z rádia. Až to trvalo nějakou tu hodinku tak jsem jim šel říct at to vypnou :)
A víte co se stalo? Jak to vypli tak mi myš začala fungovat?
Je možný, že to mohlo rušit rádio anebo prostě ta myš začala zase záhadně fungovat? :)

A skus pouzit aj rozne USB porty, hlavne take aby nebola medzi mysou a USB cudlikom kovova bedna, ani ine kovove uzemnene veci.
P.S. moze byt aj vadna mys, skus inu.
P.S.2. po reinstalaci Win by to chcelo nainstalit spravne ovladace pre chipset a podobne veci, a ta hra moze byt tiez vadna ak to nakupujes na nejakom ulozto nahodou zavirene, alebo uz si tam instaloval nejake skodice do tych Win. Kludne moze byt aj nejaky vir z USB sticku apod.