Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena vlastností súborov

Mám PC s OS Windows 10.
V priečinku o.i. mám 10 súborov typu flac. Chcem zmeniť niektoré vlastnosti týchto súborov, napr. "Spoluúčinkujúci interpreti", "Interpret albumu", "Album", "Rok", "Stopa" atď.
(s!AlpCV2vIK9C1hLBcIxHkMqPAzEEoTg)
Vlastnosť "Album" sa podarilo zmeniť u 8-ich súborov, u 5-tich z nich aj "Interpret albumu", ostatné vlastnosti sa nedali zmeniť. U dvoch súborov (stopa 4 a 9) to pri pokuse o zmenu vlastnosti vyvolalo chybové hlásenie "Program COM Surrogate prestal pracovať".
(s!AlpCV2vIK9C1hLBbYzT3ldvi326fOw)

V programe Windows Media Player ak zmením vlastnosti, tak sa to neprejaví vo vlastnostiach súborov. Rovnako pokus o zmenu vlastnosti dvoch súborov (stopa 4 a 9) spôsobí tú stú chybu.
(s!AlpCV2vIK9C1hLBcIxHkMqPAzEEoTg)

ento problém sa však netýka len súborov typu flac, ale vyskytuje sa mi aj u iných typov.

Vopred ďakujem za radu.

Ja som sa nepýtal, či to vie meniť Winamp alebo iný.
Ja som napísal, že sa nedajú zmeniť vlastnosti súboru - ak teraz stlačím OK, vybehne mi chyba "Program COM Surrogate prestal pracovať"

Skúsil som aj iný prieskumník (Total Commander) ten zobrazí tie isté vlastnosti súboru, nezáleží na tom ktorý prieskumník použijem, sú to základné vlastnosti súboru a to je vec OS. Teda to platí aj o WMP, Winampe a pod.

Ak neviete poradiť, nepíšte, či je normálne používať Windows prieskumník alebo nie. Používam ho už dlhé roky a nevidím v ňom problém. Písal som aj, že mám OS Windows 10 asi mesiac a to je najnovší OS. Rovnako používam aj WMP a tiež nemám s ním problémy. Vlastnosti (u hudby mp3 tagy) súborov vie meniť dobre. Chyba sa mi vyskytla u týchto 10-tich súborov. Na ukážku pozrite tieto a tieto vlastnosti. Všetky boli zmenené programom WMP a dajú sa meniť aj po kliknutí pravým tlačidlom na súbor - v tomto prípade "01 Vyšehrad.mp3".

Ďakujem tým, ktorý vedia poradiť.