Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová sestava 30k

Čau,
brácha teď chce kupovat nový PC s GTX 1070. Cena je cca 30k bez monitoru a příslušenství. Dá se už teď s touto novou kartou za 30k něco sestavit?
(dříve jsem tady s Vámi sestavoval PC za 30k s R9 390 a šlape jako hodinky)

Díky moc za Vaše skvělé návrhy, nevadí mi ani alternativy, prostě nejlepší PC za tu cenu co teď jde, ještě jednou díky

Ano, i když zbytečně předimenzovaný zdroj, chladič, zbytečně drahá deska a navíc podivná krabice kde je jeden odsávací zadní ventilátor jeden v bočnici, který je naprosto na dvě věci = jen rozbíjí předo zadní proudění luftu a bez možnosti montáže předního nasávacího.