Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření třetí wifi sítě

Dobrý den, potřeboval bych pomoct s vytvořením třetí wifi sítě.
Když nám zapojovali internet, vytvořili 2 sítě, jednu nějak na používaní na kratší vzdálenost a druhou když jste dál od routeru.

A mám vytvořit třetí wifi síť, že prý když přijedou známý, aby se připojili na "host" síť. Přijde mi to naprosto zbytečné, ale trvají na tom.

Router je Netis WF2780, tak jestli byste mi prosím poradili jestli se to dá udělat takhle z domova, třeba v nějakém programu. Hledal jsem, ale házelo mi to pouze články s programy pro zobrazení ostatních sítí atd..

Díky za případnou pomoc.

Z programu sa to nerobi. Ked uz tak v nastaveni routera (tajnej znacky a modelu), ak do neho vobec mas pristup.
Snad ten kto ti to povedal ti vie aj povedat ze jak to mas urobit.
(a mimochodom je to nezmysel nie je na to dovod ak neuvazujem LAN viry a to snad uz MS zaplatal pred 10rokmi)

Netis WF2780

stáváme se čínským smetištěm.

host síť: se zabezpečením nebo bez, obvykle omezená rychlost připojení, izolace klienta od ostatní lan sítě - nemůže tak sniffovat tvé pc.
proto jde o extra síť.

2 sítě, jednu nějak na používaní na kratší vzdálenost a druhou když jste dál od routeru.

toto mi připadá zbytečné, asi by to šlo řešit jinak.