Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivirus.exe problem

Dobrý den. Mám takový problém. Před nedávnem se mi zobrazila ve správci úloh proces/aplikace Antivirus. Tenhle "Antivirus" mi zatěžuje procesor. Momentálně má proces/aplikace Antivirus 88% využití mého procesoru, přitom nic nedělám. Tenhle Antivirus nejde vypnout (když dam ukončit úlohu za chvilku se zase zapne). Umístění souboru je AppData\Roaming\Microsoft\Antivirus. Vůbec nevím co to je a jaky to má účel. Můj Antivirus je Avast a s tímhle procesem/aplikací nemá(pravděpodobně) nic společného. Měl/Má někdo taky takový problém? Prosím o pomoc.Za každou informaci Děkuji.

Tím "antivirusem" myslíš Avast nebo ten Vir? :D A v tom "MS Autoruns" ten vir nikde nemůžu najít, žádný antivirus.exe tam není, jsem v tomhle uplně levej :/. Nikdy jsem na takové věci nebyl, tak se ptám, jaký free antivirus mi doporučujete?

odinstaluj krám od avastu, na nevidí ani to, co máš jasně před sebou.
pro klid duše si třeba zapni ve windows defender a navždy na něj zapomeň (placebo léčí).
už 10 let je 80% nákaz adware a spyware, se kterým antiviry nic nedělají - tak k čemu sháníš další neschopný zmetek?

v autoruns nic nevidíš, ale co tam máš je tajné, screen jsi nikde na imagehosting nevylepil.
ten adwcleaner jsi nezkusil? tlačítka "scan" a "clean" snad fungují všude na světě stejně.