Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klávesnice

Zdravím,
mám problém s klávesnicí u lenovo thinkpad x200, tedy po její výměně za novou. Nejde velké w,s,x a číslo 2,po zmáčknutí pípne s kombinací shift.
Prosím o radu a děkuji předem.

Bez shiftu to ide spravne? Je to minimalne divne. Asi je to pre iny model (ale potom by to slo blbo aj bez shiftu si myslim)

P.S. skusil si uz odpojit nabijacku aj baterku na minutu? Len preistotu. A skontroluj ci to je zapojene dobre a spravne zaaretovane ten konektor klavesnice

To skor vypada akokeby bola stale premacknuta nejaka klavesa alebo co. Ked ta to furt smeruje do biosu. Tazko povedat ono to moze mat inu matrix ked to je na iny typ. Ale podla mna je to nejaky zmetok. (ale nabuduce ked budes kupovat klavesnicu tak vyslovene pre svoj model NTB)