Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grand theft auto vice city apk

Ahoj, chcem sa spýtať, chcem si kúpiť cez Google Play hru GTA Vice City, ale nemám toľko miesta na HDD, ale kúpil som si 8GB pamäťovú kartu, je možné tú hru nejak preniesť? Mám root, a android je 4.4

Počkej,nějak nevím ? HDD v telefonu ? Pokud to je jen blbě napsané a mobil má malé vnitřní úložiště,tak máš smůlu. Pokud vůbec půjde hra nainstalovat (většinou je možnost jen na vnitřní úložiště),tak z karty se to bude sekat. Ale také z popisu to vypadá na starý mobil,kolik RAM to má ?

Hral som to na Ultra, ale po preinštalovaní mobilu, som to nehral lebo ma to nebavilo, takže si to chcem znovu zahrať. Tak mi prosím nehovor že to nebude nehrateľné. Skúšam som aj GTA SA na vysokých nastaveniach, ak je mobil čistý a bez brzdiacich programov ako messenger, a vseliake tunery..