Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .NET Framework nefunguje instalace

Zdravím, dnes už po druhé.

Bohužel mám problem s instalaci jakékoliv verze .NET Framework. Při zapnuti instalace mi píše že mám restartovat PC ale to nepomáhá, restartoval jsem ho nejmin 10x a pořád nic.
"Blokující problémy:Instalační program nemůže pokračovat, protože předchozí instalace vyžaduje, aby byl počítač restartován. Restartujte počítač a spusťte instalační program znovu."

Děkuji

Tak tady je asi řešení bod obnovení,mám dojem,že jsem někde četl,že ty frameworky jsou součástí systému a s odinstalací je problém. Já s tím laboroval u Visty a zkrátím to - skončil jsem u nové instalace. Taky tam verze 4.5 zaboha nešla.