Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVidia Shield Tablet.

Zdravíčko,

Pokud si někdo pamatuje, jak byl problém s bateriemi u prvotních nvidia shield tabletů, tak jsem si zažádal o výměnu tabletu což proběhlo vše v pořádku ten co přišel jsem prodal, protože jsem pro tablet nenašel využití. Starý tablet jsem dal do režimu v letadle, protože bylo řečeno, že pokud je tablet odpojený neměl by být znehodnocen. No je tomu asi půl roku a poslední dobou mi přišel nějak vhod, tak jsem si četl, že někteří tomu předešli nahráním nové ROM o což jsem se pokusil, ale já blbec jsem si zapomněl udělat zálohu a prostě při WIPE jsem odklikl omylem i WIPE systému čili teď tablet dostanu akorát tak do System recovery a bootloaderu už jsem kontaktoval nvidia support, kde mi poslali tutorial, jak nahrát nový OS
viz. http://developer.download.nvidia.com/mobile/shield /ROM/ST8/3_1_1/HowTo-Flash-Recovery-Image.txt
Jinak prostě USB absolutně nedetekuje sice se nabíjí normálně, ale to je tak všechno. A v ADB mi tablet naskočí akorát když dám apply update from ADB, tak tam hodím command:
adb sideload (soubory z image toho operačního systému)
Hodí mi to:
E: footer is wrong
E: signature verification failed
Instalation aborted.
Jinak třeba když tam chci dát: fastboot flash (soubor s recovery.img) Tak mi to vyhodí waiting for device odpojím, připojím USB a nic.
nvidia support mi doporučil to reklamovat, což by asi moc neprošlo tablet je sice v záruce, ale myslím si, že nebudou hloupý, aby si nevšimli, že se jedná o tu verzi s tou "výbušnou baterií" Která již byla vyměněna.
Každopádně někdo kdo by se tu v tom orientoval a byl by schopný mi s tímhle nějak pomoci ?
Vím, že to je moje chyba a že bych se v tomhle neměl hrabat, když o tom nic nevím, ale zase na druhou stranu pokud mi někdo bude schopný s tímhle pomoci a nějak to vyřešit, alespoň budu zase o něco chytřejší.

Předem všem děkuji za cokoliv.

čili teď tablet dostanu akorát tak do System recovery a bootloaderu

Jak ti jede BOOTloader, tak je to jeste dobry.
Az budes v BOOTL podivej se do spravce zarizeni a tam ho aktializuj (mel jsem to samé, musel jsem instaloval SDK Android /tusim ze by mela stacit verze Litle)
Uz jsi stahoval "Minimal ADB and FastBoot" ?

Jestli ches typ, UBUNTU na nem nejede spatne (NVIDIA ho nedezaktivuje)
ROOM co jsem zkousel, tak v té dobe alespon, nemeli Google Obchod a kdyz jsem ho tam narval, tak nesel nainstalovat..

Kam se dostanes kdyz das Fastboot ?
Kdyz drzis -ZVUK POWER (pak pustis) a drzis - ZVUK se dostanes kam ? Nebo jak se ted dostavas doi menu ?

*Jinak s terminalu :

adb reboot bootloader

Ono, pro kontrolu, kdyz zadas : ..

fastboot devices

..tak se ti ta NVIDIA musi ukazat pripojena.

Uz si jsi ho UNLOCK / OEM UNLOCK ?

No takhle abych tu nekecal kraviny raději tu pošlu fotky kam všude se prozatím dostanu:
[WKfBfVF.jpg]
[FY4UywA.jpg]
Ta první možnost na druhém obrázku je Reboot now.

Do toho prvního se dostávám pomocí - VOL + Power do toho druhého po vstupu do recovery mode a poté po podržení + VOL + Power
Jinak ano píše že Device - Unlocked takže by měla být odemčena.

+ když napíšu do adb, tak se mi tam neukáže + když napíšu adb reboot bootloader, tak mi napíše no devices/emulators found.