Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna kolem 5 tis.

Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit s tiskárnou pro známou.

- domácí použití
- multifunkční (hlavně skener)
- odhad tisku může být maximálně 100 stránek měsíčně
- cena kolem 5000 Kč
- barevná
- jestli inkoustovka nebo lejzrovka nechám na vás

Předem děkuji za všechny tipy a Váš čas! Hezký zbytek dne.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Barvný laser je drahý - buď na pořízení, nebo u těch levnějších strojů zase provozně. Čili buď inkoustovku, kde jsou trysky součástí cartridge (při zaschnutí koupíte novou a jedete dál), nebo ČB laserovku. To si ale musíte vybrat sami.

Ahoj,

jak už bylo řečeno z inkoustu bych doporučil:
https://www.tsbohemia.cz/canon-pixma-mg6853-bila-s tribrna_d235953.html

Na doma úplně v pohodě, dobrá kvalita tisku i fotek. Cena náplní taky dobrá, celá sada XL 899,- kč

z laserovek bych připlatil za tuto Okinu https://www.tsbohemia.cz/oki-mc362dn-44952104-_d14 6682.html
tonery na pohodu

Pro tvoje použití to vidím spíše na ten inkoust

Měj se
Honza

ty odkazy na e-shop s neoriginálními náplněmi jsem vám odstranil - reklama se u nás platí (Kurt)