Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač nechce nainštalovať žiaden nový ovládač

Používam Windows 7 , problém u mňa začal pred niekoľkými mesiacmi , nemôžem si naistalovat žiaden driver , ak do pc vložím napr. novú myš (a teda zacne stahovat ovladače) tak mi vyhodí že : politika zabránila instalacii (alebo niečo také) , nedokážam ich instalovať ani ked si ich stiahnem sám , pri istalacii mi vyhodí vyzdy nejaký iný error , ak hľadám aktualizácie drivera tak mi ich buď nenájde, alebo zas že pri ištalácii sa vyskytol problem atď .
ďakujem za odpoveď

V první řadě odinstaluj případný "aktualizátor" ovladačů a systému zakaž automatické vyhledávání a stahování software. Pak si stáhni z webu výrobce HW potřebné ovladače a nainstaluj je "ručně" (někdy bude potřeba nejprve odinstalovat ty stávající - přes Správce zařízení). Pokud máš noťas, tak ovladače jsou výhradně na webu výrobce toho noťasu!

No skus tu hlasku napisat presne, a ne nieco take, co cakas ze sme jasnovidci?
Mas nastavenu blbo group policy, bud to tak nastavil nejaky vir, alebo iny dobrovolne spusteny rozdrbavaci software, typu antineco alebo supercistic.
Spust si gpedit.msc a skus si to nastavit spravne na defaulty, zoznam nastaveni je napr. tu v sekcii o group policy
https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc7313 87(v=ws.10).aspx
A prestan pouzivat rozdrbavacie programy.

Takže už znáš příčinu.
Ještě než se pustíš do přeinstalace Windows, můžeš zkusit obnovit systémové soubory:
1. vlož do mechaniky instalační DVD / resp. zasuň flashku s instalací
2. spusť příkazový řádek s právy správce
3. v příkazovém řádku napiš "sfc /scnannow" (bez uvozovek, mezera je důležitá) a vyčkej.

Pokud to nepomůže, reinstalace Tě nemine. A pak už si tam určitě CCleaner nedávej!