Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání GTX760 4GB Phantom

Zdravím, včera se mi začala asi přehřívat GPU, poněvadž při hraní her se mi asi po 2 minutách vypne... Při snižení detailů nektere hry jeste funguji, nektere uz ne. Dá se to nejak vyresit? Doposud jsem nemel problem. Zkousel jsem zvysit otacky vetraku, taky nic.

Preistotu skus ale aj iny vystup grafiky a skontroluj kabel ze je poriadne zastrceny apod.
(a kludne moze byt vadny aj monitor :)

P.S. a otacky vetraku si ma regulovat grafika, ty tam nemas nic zvysovat ani vobec do toho babrat. Ked mas nejake programy na stelovanie nejakych hovadin, tak ich odinstaluj a restart.

Ani pri 95° sa nema nic vypinat. Grafika sa vobec nema vypinat. Pri 100° sa podtaktuje. Ked nejde obraz tak je tam zavada, blbo napajkovane chipy, blbe kontakty, blbe DC menice, apod.
Skus hrat s otvorenou bednou, a skontroluj ze neni moc zasraty chladic, a ze sa tocia vetraky naplno ked to je na tych 95°

Vsiml jsem si, ze pri vypnuti obrazu vzdy vyskoci zvukove oznameni nejake chyby, kterou si ale uz neprectu... Nevim, cim by to mohlo jit, ponevadz doposud mi to jelo bez problemu od prosince 2014 a nijak jsem v PC nemenil v posl. dobe software. Vyfoukal jsem vsechno vzduchem, stejne se to furt vypina, vetraky jedou pri vypnuti naplno. Pri maximalni grafice si zahraju 2 minuty na 80 FPS, pri minimalni to jede v pohode na 130 FPS bez vypnuti avsak u nekterych her ne.