Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit SD kartu?

Vytáhl jsem z telefonu sd kartu a zapomněl jsem ji bezpečně odebrat. Když jsem ji vložil zpět, objevila se hláška: Příprava karty sd, kontrola chyb. Telefon kartu ukazuje, ale nejde mazat ani přidávat soubory. Zkoušel jsem smazání sd karty, nepomohlo, půvdní soubory tam zůstaly. Zkoušel jsem ty soubory mazat i přes pc, bohužel také bez výsledku. Nevím, co mám dělat.

Mozes skusit restartovat Win, neotvarat potom ziaden pruzkumnik (aby to nemal otvorene ziaden debilny MSprogram), len spustit prikazovy riadok ako spravca a tam napisat diskpart, a potom
list disk
select disk spravnecislo
clean
exit
a potom preistotu restart win a potom skusit formatovat. Prides o data samozrejme. A nemusi to ist, ak je karta v riti.
Ked to je nahodou velka SD karta tak ma na boku prepinac ochrana proti zapisu. mikroSD karty to nemaju.