Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RX 480 - G - SYNC

Zdravím všechny. Mám takový problém. Hledám nástupce mé gtx 760 a zamlouvá se mi podle benchmarků Radeon RX 480.
Ale je tu problém... Jsem hráč cska a používám monitor s G - SYNC a právě nemá AMD freesync.
Moje otázka zní, zda můžu mít zmíněnou RX 480 s monitorem, který má G - SYNC?
Děkuji

Ale na co je G-SYNC? Na prd.

• Nerozumím nak proc by mel byt naprd ? /snad naopak.
To je jak monitor 3D, také nekterí uvádí jak je naprd, ale osobne dobrych 35% hraji jen Ve 3D a jsem velmi spokojen, ulá hlavne u hororovych her, fak by si jeden "cvrkl".
(kupríkladu takový Outlast 3D s 5.1 zvukem si pustís o pulnoci sam domá, myslím ze na to jen tak nezapomenes ::):-)
• Jestli má tazatel monitor podporující GSync, proc né.

Právě že to je to smutné. nV má vysoké ceny a má je tak, protože prostě může. Marketing a historie. Málo kdo kupuje to nejvýhodnější, pro hodně lidí je prostě nV to nejlepší a AMD je přímotop se spotřebou, která potřebuje jadernou elektrárnu v domě. Cena/výkon vede AMD ale to málo koho zajímá.