Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sygic vs Tomtom vs Here vs Navigon

Zdravím...chcel by som sa vás opýtať ktorá z navigacií je podľa vas dobra a prečo? ..chystam sa ju využiť v Nemecku,kde to vobec nepoznam,a na Slovensku(zatial) a tak by som chcel pre istotu stiahnut/kupit navigaciu,(samozrejme už aj do buducnosti nech ju mam...) Len sa neviem rozhodnuť, môžete mi poradiť,diki

So všetkými navigáciami mám skúsenosť, avšak iba na mobile. Prešiel som rad radom všetky a ostal som pri Navigone.
Inak všetky využívajú rovnaké mapové podklady, ide už len o to, ako sa Tebe páči užívateľské a grafické rozhranie.
Do cieľa Ťa navigujú viac menej úspešne všetky menované... Pri niektorých mi vadilo "debilné" zadávanie a vyhľadanie konkrétnej adresy. Je to asi vec zvyku.

P.S. ak si niekto spomína na Nokia/Ovi mapy, tak prehlasujem, že lepšiu navigáciu zatiaľ ešte nikto nevymyslel. :puff: