Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutie sucasti win 10 a update

Ahojte,
Prosím, dá sa nejako úplne vypnúť update wna win 10?
Potrebujem nastaviť windows 10 tak aby sa nikdy nereštartoval bežal nonstop a ideálne aj vypnúť nepotrebné súčasti. Potrebujem aby na ňom išiel len jeden program. Nič navyše čo netreba.
Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

V tom případě zvol jiný OS. Aktualizace u W10 vypnout nejdou (u Pro verze jen odložit), restarty jdou pouze nastavit hlášení a odklad. Součásti prakticky odinstalovat nejdou kromě několika málo věcí. Pro trvalý běh čehosi typu server je nejlepší nějaký druh Linuxu.